Co děláme?

Podívejte na Emilovy životní patálie

Emil je prostě náš typický klient. Možná, jste také Emil?

Rodinné právo

Předmanželská smlouva, rozvod, péče o děti, vypořádání společného jmění manželů, nic z toho nám není cizí. Desítkám klientů jsme ochránili majetek, zajistili jsme jim kontakt s dětmi a některým jsme dokonce zachránili manželství. Víme, že rodinné právo je více než právo. Je to život.

Obchodní a korporátní právo

Chcete založit společnost s ručením omezeným? Potřebujete změnit sídlo své společnosti? Nezdá se vám dodavatelská smlouva? Nebo potřebujete správně nastavit vnitropodnikové předpisy a aktualizovat pracovněprávní dokumentaci? Nechte to na nás a věnujte se tomu důležitému – podnikání.

Nastavíme odměnu tak, aby dávala smysl a odpovídala užitku z našich služeb.

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem. Odměnu sjednáváme vždy individuálně tak, aby odpovídala složitosti věci a vždy vás o ní budeme předem informovat. Naším cílem je šetřit vaše peníze a čas a naše služby tomu vždy odpovídají – vaše spokojenost je u nás na prvním místě. V mimořádných případech poskytujeme právní služby i bezplatně.

Občanské právo a právo nemovitostí

Ať jde o vymáhání pohledávek, posouzení nájemní smlouvy, závěť či prodej bytu, jsme tu pro vás. Dlouholeté zkušenosti ze sporných řízení nás vedou k přesvědčení, že i vám dokážeme pomoci ochránit vaše finance a majetek.

Trestní právo

Poskytujeme zastoupení ve všech fázích trestního řízení, a to jak osobám podezřelým ze spáchání trestného činu, tak poškozeným. V oblasti trestní odpovědnosti právnických osob poskytujeme konzultace, komplexní audity i návrhy compliance systémů.

Správní právo

Postavit dům nebo zbourat chatu? S námi žádný problém. Provedeme vás stavebním řízením, pomůžeme vám se zápisy do katastru nemovitostí nebo s kolaudací. Orientujeme se i v daňových předpisech a právu sociálního zabezpečení.  A pokud před naší kanceláří dostanete pokutu za špatné parkování, vyřešíme i tu. (Ale raději nám předtím napište a rezervujeme vám parkovací místo).

Nebojte se nám ozvat.
Rádi pomůžeme i vám.